KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12916326
nr 1291 6326
Göran Brunius
(1911-2005), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 164/260, Kungsfiskare. Motivet: 30x27,5
Göran Brunius, född 1911, död 2005, svensk målare och skulptör.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 november 2019
kl 20:15:35
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
Göran Brunius
Läs mer om Göran Brunius